CZ / EN
POŽÁDAT O ZKUŠEBNÍ VERZI

Střední & Velká společnost

Každý klient má individuální potřeby, ale všichni sledujeme stejný cíl - spokojený klient. Díky architektuře Bizziapp se dokážeme Vašim požadavkům plně přizpůsobit. Provedeme úvodní analýzu, navrhneme cestu a řešení. Vaše individuální požadavky jsou pro nás výzvou.

Řešíte obsluhu B2B i B2C zákazníků? Každý segment má svá specifika a v Bizziapp na ně myslíme. Propojte Bizziapp s vaším ERP nebo účetním systémem přes naše otevřené API. Integrujte firemní i zákaznická data do jedné platformy a dosáhněte vyšší efektivity v prodeji, obsluze zákazníků, marketingu či servisu.

Vaši obchodníci, kolegové na back office, servisní technici, zákaznická podpora, každý může pracovat ve své části Bizziapp a sdílet informace s ostatními. Management má přehledné reporty o všech činnostech. Kontaktujte nás pro společný meeting, kde prodiskutujeme možnosti moderní platformy pro Vaše aktuální i budoucí firemní potřeby!

Modulové řešení

Zvolte si konfiguraci Bizziapp, aby vám seděla. Moduly můžete doplňovat či upravovat dle svých aktuálních či budoucích potřeb.

Integrace se stávajícími systémy

Nic měnit nemusíte, stávající ERP, skladový či finanční software chytře propojíme s naší Bizziapp.

Nonstop podpora

Technický i obchodní dotaz s Vámi probere 24/7 odborná helpline. Školení pro všechny Vaše uživatele nejen na začátku spolupráce je samozřejmost.

Kontaktujte náš tým

Napište nám nebo zavolejte, a společně vymyslíme, jak Vaše firemní procesy vyšperkovat. Uvidíme, jestli Vás budeme jen inspirovat nebo nasadíme naše šikovné CRM (které si můžete vyzkoušet zdarma).

Kontaktujte nás