CZ / EN
POŽÁDAT O ZKUŠEBNÍ VERZI

Premier Wines & Spirits

Ve společnosti Premier Wines & Spirits využívá klient klientské karty, karty produktů, kalendář (tourplan), historii objednávek zákazníků, reporting a zejména konfigurátor nabídek a objednávek. Je zajištěna integrace na ERP systém třetí strany se skladovým modulem, aby obchodníci mohli pracovat pouze s jedním informačním systémem.

Samer Selbak
Ředitel společnosti Premier Wines & Spirits říká:

“CRM u nás slouží především našim obchodníkům, kteří díky němu dokážou lépe obsloužit našeho zákazníka, a v konečném důsledku nám pak u každého zákazníka pomáhá zvyšovat tržby. Díky Bizziapp jsou funkce více propracované a velmi snadno a intuitivně se celý systém ovládá i přes mobil."


Nárust zisku o 20%

Kompletní přehled a kontrola na každou obchodní příležitostí obchodníci pochopili jako jeden z největších benefitů Bizziapp. Právě tomu se přisuzuje kontinuálně zvýšená úspěšnost při podpisu nových smluv.

30% vyšší úspěšnost při uzavírání obchodů

Zejména díky systému úkolů, které zajišťují, že obchodníci včas kontaktují klienty i když jsou plně vytíženi a obecně mají věci pod kontrolou.

Zvýšená efektivita o 30%

Obchodníci skutečně využívají Bizziapp a pracují s ním rádi. Zvýšená osobní efektivita o 30% také díky tomu, že pracují pouze s jedním transparentním systémem, kterému rozumí.

Kontaktujte náš tým

Napište nám nebo zavolejte, a společně vymyslíme, jak Vaše firemní procesy vyšperkovat. Uvidíme, jestli Vás budeme jen inspirovat nebo nasadíme naše šikovné CRM (které si můžete vyzkoušet zdarma).

Kontaktujte nás